fbpx

REGULAMIN I ZASADY REZERWACJI

obozów Przystanku Przygoda – warunki i postanowienia.

§ 1

Rezerwacja może zostać zgłoszona pocztą elektroniczną z zastrzeżeniem, że dokonanie rezerwacji uznaje się za skuteczne dopiero z chwilą wpłacenia przez Państwa zadatku oraz potwierdzeniem rezerwacji przez Przystanek Przygoda.

 

§ 2

Dokonanie wpłaty zadatku jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz potwierdzeniem zawarcia umowy. Rezerwując miejsce na obozie wchodzą Państwo w bezpośredni (prawnie wiążący) stosunek umowny z naszą firmą.

 

§ 3

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w uzgodnionym terminie nie dłuższym niż 7 dni od dnia wpisania na listę uczestników w wysokości 400 zł za turnus.

 

§ 4

Brak wpływu zadatku w uzgodnionym terminie 7 dni oznacza rezygnację z rezerwacji i powoduje automatyczne wykreślenie z prowadzonego systemu rezerwacji oraz uznanie, że pomiędzy stronami nie doszło do zawarcia umowy.

 

§ 5

Kwotę należną za obóz, pomniejszoną o wartość zadatku, należy zapłacić najpóźniej do końca czerwca przelewem bankowym na rachunek podany przez nas przy rezerwacji.

 

Zasady rezygnacji z rezerwacji

 

§ 6

Nasi obozowicze mogą w każdej chwili zrezygnować z dokonanej wcześniej rezerwacji, jednak w każdym przypadku zgodnie z art. 394 kodeksu cywilnego wniesiony zadatek przepada – jest to kwota bezzwrotna.

 

§ 7

Odwołanie rezerwacji na zasadach podanych powyżej powinno nastąpić pisemnie ( pocztą elektroniczną e-mail).

 

Ta strona używa ciasteczek, aby aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej czytając politykę prywatności